Vip

Vdes këngëtari i popullarizuar, bie nga kati i pestë

Vdes këngëtari i popullarizuar, bie nga kati i pestë
11:46 | 18 Maj 2021

Këngëtari brazilian 23-vjeçar Kevin Nascimento Bueno vdiq pasi ra nga kati i pestë i një dhome hoteli, dy javë pas dasmës së tij, shkruan Daily Mail. Muzikanti i njohur si MC Kevin, vdiq në një incident tragjik në një hotel pranë plazhit në Rio de Janeiro një ditë pas koncertit të tij të fundit.

Ambulanca dhe zjarrfikësit u shfaqën menjëherë në vend, dhe Kevin u transportua në spital në gjendje kritike, ku vdiq. Në fillim të majit, këngëtari u martua me të dashurën e tij Deolan Bezerra, e cila ishte në koncertin e tij të fundit të mbajtur të shtunën./FrontOnline/

 

1 abonim, 3 paisje, 240 kanale shqip – NimiTV në gjithë Evropën për vetëm 99.90€ për 12 muaj

Të tjera