[wp-story]

Kronika

Vdes infermierja 39 vjeçare e QKMF-së në Deçan

Vdes infermierja 39 vjeçare e QKMF-së në Deçan
15:58 | 15 Shtator 2020

Ka vdekur infermierja e Qendrës Kryesore të Mjekësisë Familjare në Deçan, Merita Gacaferi-Lokaj.

Lajmin për vdekjen e Gacaferi-Lokaj e ka dhënë kryetari i Komunës së Deçanit, Bashkim Ramosaj, i cili përmes një postimi në Facebook, tregoi se ajo ishte nga fshati Sllup.

“Pikëllues lajmi për ndarjen nga jeta, të infermieres së QKMF-së në Deçan, znj.Merita Gacaferi-Lokaj nga fshati Sllup. Ngushëllimet më të sinqerta familjeve Lokaj dhe Gacaferi, të gjithë kolegëve dhe atyre që e njohën Meritën”, ka shkruar Ramosaj.

Pikëllues lajmi për ndarjen nga jeta, të inferieres së QKMF-së në Deçan, znj.Merita Gacaferi-Lokaj nga fshati…

Δημοσιεύτηκε από Bashkim Ramosaj στις Τρίτη, 15 Σεπτεμβρίου 2020

Bonus dhe Premium Kartela të cilat po i ofron Petrol Company, kartelat më të kërkuara nga klientët

Të tjera