×
 • Lajme
 • Kronika
 • Kronika

  Vdes gruaja nga Klina që u aksidentua tre javë më parë

  FrontOnline
  26 Shtator 2023

  Gruaja që u aksidentua tre javë më parë në Rixhevë të Klinës ka vdekur të hënën.

  “Në lidhje me rastin është raportuar se viktima  femër kosovare e cila ka qenë duke u trajtuar në QKUK me 25.09.2023 ka ndërruar jetë”, thuhet në Raporitn e Policisë së Kosovës.

  “Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për Obduksion”.

  “Fsh. Rixhevë. Klinë /06.09.2023-19:00. Në lidhje me rastin është raportuar se viktima femër kosovare e cila ka qenë duke u trajtuar në QKUK me 25.09.2023 ka ndërruar jetë . Me vendim të prokurorits trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për Obduksion”, thuhet në raport./Front Online

  KESCO Premium hapet në Qendër të Prishtinës
  Nga Rubrika
  Lajme06 Dhjetor 2023
  Çështja e sigurimit të Liridona Ademajt, përflitet të jetë një nga arsyet e mundshme pse burri i saj, Naim Murseli porositi vrasjen...
  Lajme06 Dhjetor 2023
  Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, mori sot pjesë në Konferencën hapëse të Javës së të Drejtave të Njeriut, të organizuar nga Nisma...
  Lajme06 Dhjetor 2023
  Ministri i Mbrojtjes së Serbisë, Millosh Vuçeviq tha se nuk pret që iniciativa qytetare për zëvendësimin e kryetarëve të komunave në katër...
  Të tjera
  Bota/Rajoni06 Dhjetor 2023
  Turqia është izoluar ndërkombëtarisht dhe duhet ta ulë tonin, nëse dëshiron të fitojë koncesione të rëndësishme nga Bashkimi Evropian, tha një zyrtar...
  Lajme06 Dhjetor 2023
  Mbrëmë në Prishtinë është mbajtur një protestë për të kërkuar drejtësi për Liridonën. Lidhur me këtë protestë ka folur Leonard Ademaj, vëllai...
  Bota/Rajoni06 Dhjetor 2023
  Zdravko Ponosh, nga koalicioni opozitar serb, lista “Serbia kundër dhunës” në krye me Dragan Gjillasin, për bombardimin e Serbisë në vitin 1999...
  Vip06 Dhjetor 2023
  Cardi B dhe Offset duket se po kalojnë një periudhë të vështirë. Dy reperët, të cilët u martuan në shtator të 2017-ës,...
  Bota/Rajoni06 Dhjetor 2023
  Kryeministrja serbe, Ana Brnabiq deklaroi se ruajtja e Kosovës si pjesë e Serbisë është pika e parë në listën e planit 10-pikësh...
  Sport06 Dhjetor 2023
  Altin Lala ishte i ftuar përmes një lidhjeje direkte nga Gjermania me emisionin “Shqipëria Live” në “Top Channel”. Ish-mesfushori shqiptar ka komentuar...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.