Lajme

Vdes edhe një qytetar nga Covid-19

Vdes edhe një qytetar nga Covid-19
21:00 | 24 Korrik 2020

Kryetari i komunës së Klinës,Zenun Elezaj, ka bërë të ditur se një bashkëvendas i tyre ka humbur jetën nga Covid 19.

“Me dhembje të madhe e morëm lajmin për ndarjen nga jeta të bashkëvendësit tonë, Mirosh Grabanica nga fshati Shtupel, i cili ishte i diagnostikuar me virusin COVID-19” shkruan Elezaj.

Elezaj i ka shprehur ngushëllime familjes të afërmëve dhe miqve për humbjen e më të dashurit të tyre.

Postimi i plotë:

Telegram Ngushëllimi

Me dhembje të madhe e morëm lajmin për ndarjen nga jeta të bashkëvendësit tonë, Mirosh Grabanica nga fshati Shtupel, i cili ishte i diagnostikuar me virusin COVID-19.

Në emër të Komunës së Klinës dhe në emër timin, i shpreh ngushëllime të sinqerta familjes Grabanica, të afërmve, miqve dhe të gjithë atyre që e kanë njohur.

Petrol Company zbret çmimet në Ditën e Verës: Benzinë 1.70 euro dhe Diesel 1.85 Euro për litër

Të tjera