Lajme

Vdes edhe një i infektuar me Covid-19 në Kosovë

Vdes edhe një i infektuar me Covid-19 në Kosovë
13:50 | 23 Qershor 2020

Një 71 vjeçar nga Vushtrria, ka vdekur si pasojë e koronavirusit.

Klan Kosovës i është konfirmuar se pacienti 71 vjeçar me Covid-19, ka arritur në Klinikë dhe brenda 30 minutash ka ndërruar jetë.

Theksojmë se në Klinikën Infektive ka vdekur mëngjesin e sotëm pacienti Sh.K. 1954, i cili dyshohej të ketë pasur COVID-19, porse analizat do të dalin gjatë ditës. /FrontOnline/

Kush ështe kosovari THE VICTOR që synon tregun e jashtëm? (video)

Të tjera