Gjuha:
×
 • Vip
 • Vip

  Vdes babai i aktores kosovare

  FrontOnline
  22 Mars 2023

  Lajmin e ka bërë të ditur vëllai i Aurita Agushit, Asdreni.

  Përmes një postimi në llogarinë e tij Facebook, ai ka njoftuar miqt se babai i tij, Hysni Agushi sot ka vdekur.

  Tutje, në postimin e tij, ka treguar edhe orën e varrimit të të ndjerit që do bëhet të premten.

  Njoftimi i plotë:

  Ju njoftojmë se të mërkurën, me datë 22 mars 2023, ka ndërruar jetë babai ynë Hysni Agushi.

  Varrimi i të ndjerit bëhet të premten më 24 mars 2023, në orën 12:00, në varrezat e qytetit në Gjilan.

  Është koha të shijojmë çokollatën më të mirë..
  Nga Rubrika
  Vip30 Maj 2023
  Qysh nga dita e djeshme është tensionuar situata në veriun e Kosovës. Pas trazirave në veri të Kosovës, mbetën të plagosur disa...
  Vip30 Maj 2023
  Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen në datën 17 qershor. Ceremonia që do të bëjë bashkë familjarë, miq dhe bashkëpunëtorë...
  Vip30 Maj 2023
  Albina Kelmendi duket se do e prekë sërish skenën e “Eurovizionit”. Ajo ka zbuluar se ka marrë disa oferta prej shteteve pjesëmarrëse...
  Të tjera
  Lajme30 Maj 2023
  Përfaqësuesi i Lartë i BE-së, Josep Borrell, ka konfirmuar se është duke punuar që të organizojë një takim urgjent mes kryeministrit Kurti...
  Lajme30 Maj 2023
  Shefi për Politikë të Jashtme, i BE-së, Josep Borrell, ka kërkuar sot që Kosova t’i pezullojë menjëherë operacionet e policisë në veri....
  Lajme30 Maj 2023
  Zëdhënësi i Bashkimit Evropian, Peter Stano, ka refuzuar që të përgjigjet në pyetjen e gazetarëve se kush i ka sulmuar ushtarët e...
  Lajme30 Maj 2023
  Gazetarët e medieve të ndryshme janë sulmuar para pak çastesh nga protestuesit serbë në Komunën e Leposaviqit. Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës...
  Lajme30 Maj 2023
  Ish-kryenegociatorja e Kosovës në dialogun me Serbinë në Bruksel, Edita Tahiri, ka thënë se Shefi i diplomacisë së Bashkimit Evropian, Josep Borrell...
  Sport30 Maj 2023
  Komiteti Olimpik i Kosovës (KOK) ka dërguar sot ankesë në Komitetin Olimpik Ndërkombëtar, në lidhje me mesazhin provokues dhe politik të tenistit...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.