Lajme

Vdes anëtari i Lidhjes Demokratike të Kosovës

Vdes anëtari i Lidhjes Demokratike të Kosovës
16:56 | 21 Korrik 2020

Ka ndërruar jetë anëtari i LDK’së nga Komuna e Rahovecit, Shaban Dana, raporton Gazeta Express.

Lajmin e ka bërë të ditur përmes Facebook’ut, kryeministri i Kosovës Avdullah Hoti.

Lexo Edhe:
Bahtiri takon Lulzim Bashën, thotë se vitet në vijim do ta pres si kryeministër të Shqipërisë
“Sot me pikëllim e morëm lajmin e ikjes në amshim të Shaban Danës, ish anëtar i kryesisë i degës së LDK-së në Rahovec, veprimtar i LDK-së që nga themelimi. Pas luftës ka qenë zyrtar i lartë për arsim dhe për 4 vite ka ushtruar funksionin e Drejtorit të Drejtorisë Komunale për Arsim”, ka shkruar Hoti

Sot me pikëllim e morëm lajmin e ikjes në amshim të Shaban Danës, ish anëtar i kryesisë i degës së LDK-së në Rahovec,…

Δημοσιεύτηκε από Avdullah Hoti στις Τρίτη, 21 Ιουλίου 2020

Kush janë parakushtet efektivitetit dhe efiçiencës?

Të tjera