Lajme

Vdes anëtari i LDK-së

Vdes anëtari i LDK-së
16:16 | 16 Korrik 2020

Ka vdekur sot anëtari i LDK-së, Fadil Vezaj nga Zhuri i Prizrenit.

I ndjeri ishte kandidat për deputet në listën e LDK-së në zgjedhjet e 6 tetorit.

Lajmin e kanë dhënë anëtarët e LDK-së në Prizren të cilët kanë shprehur ngushllime familjes Vezaj.

 

EKSKULZIVE: Art Motion dhe Klan Kosova fitojnë të drejtën televizive të Superligës, Ligës së parë si dhe Kupës së Kosovës 

Të tjera