Lajme

Vdes aksidentalisht drejtori i “SIGMA”-s, në Kosovë Roland Kaçani

Vdes aksidentalisht drejtori i “SIGMA”-s, në Kosovë Roland Kaçani
20:21 | 03 Nëntor 2019

Ka vdekur sot aksidentalisht drejtori i “SIGMA”-s, në Kosovë Roland Kaçani. Lajmin për vdekjen e Kaçanit e bëri të ditur, Sami Mazreku, drejtor i Shoqatës së Sigurimeve të Kosovës. Kurse, varrimi i Kaçani bëhet nesër në orën 13:00 në Sharrë – Tiranë.

“Kolegë, miq bashkëpunëtorë, i’u njoftoje se sot ka ndërruar jetë aksidentalisht Roland Kaçani, drejtor i Kompanisë së Sigurimeve “SIGMA”, dega në Kosovë. Varrimi bëhet nesër në orën 13:00 në Sharrë – Tiranë”, ka njoftuar Mazreku./Front Online/

Black Friday –  Eja dhe ndaj emocionet e zbritjes ekstreme në Comodita Home

Të tjera