[wp-story]

Lajme

Vdes 13 vjeçarja që u godit nga një veturë ditë më parë në Podujevë

Vdes 13 vjeçarja që u godit nga një veturë ditë më parë në Podujevë
21:21 | 28 Nëntor 2020

13 vjeçarja, Vlera Curri ka ndërruar jetë në QKUK, përkundër intervenimit të mantelbardhëve për ta shpëtuar atë.

Plagët e rënda kanë qenë të papërballueshme për 13 vjeçaren nga fshati Llugë i Podujevës, e cila u goditë nga një veturë derisa ishte duke shkuar në shkollë, rreth dy javë më parë.

Lajmin për vdekjen e saj e kanë dhënë familjarët e saj.

Ndërkohë, Policia e Kosovës javë më parë ka bërë të ditur se ka arrestuar të dyshuarin, i cili më pastaj është dërguar në mbajtje.

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera