[wp-story]

Kronika

Vdekje e dyshimtë në Mitrovicë

Vdekje e dyshimtë në Mitrovicë
09:30 | 16 Qershor 2020

Në rrugën “Kral Petri” në Mitrovicën e Veri dje në mëngjes është gjetur pa shenja jetë një grua.Rastin e ka bërë të ditur policia e Kosovës.

“Raportohet se në banesën e saj, është gjetur pa shenja jete viktima femër Kosovare.

Vdekjen e viktimës e ka konstatuar mjeku kujdestar”, thuhet në raportin e policisë së Kosovës për 24 orët e fundit.

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera