[wp-story]

Vip/Kultura

Vdekja e Adem Mikullovcit, ‘Pajtesa’ përlot me postimin

Vdekja e Adem Mikullovcit, ‘Pajtesa’ përlot me postimin
18:54 | 16 Shtator 2020

Mbrëmë pas mesnate, në moshën 81-vjeçare, ka ndërruar jetë ikona e aktrimit kosovar, Adem Mikullovci.

Mikullovci i dha shumë aktrimit kosovar, përcjell ORAinfo.

E lajmin për vdekjen e tij e ka përjetuar rëndë e gjithë Kosova, e sidomos ata që punuan me të.

E rëndë e ka përjetuar edhe aktorja, Fiona Gllavica, këtë e shohim në postimin që ka bërë në Instastory./ORAinfo/

Bonus dhe Premium Kartela të cilat po i ofron Petrol Company, kartelat më të kërkuara nga klientët

Të tjera