Lajme

Vazhdon edhe sot procesi gjyqësor kundër Mustafës

Vazhdon edhe sot procesi gjyqësor kundër Mustafës
07:31 | 22 Shtator 2021

Edhe gjatë ditës së sotme do të vazhdojë procesi gjyqësor kundër ish-ushtarit të UÇK-së, Salih Mustafa në Hagë.

Kjo do të jetë dita e katërt e gjykimit të Mustafës dhe do të fillojë në orën 9 e 30.

Kujtojmë se dje ka dëshmuar edhe dëshmitari i parë në këtë proces para gjyqit të Hagës.

Apliko online për kredi në IBAS, përfito subvencionim nga Qeveria

Të tjera