Sport

Vazhdon dominimi i Muhamet Ramadanit, dje fitoi medaljen e artë në Stamboll

Vazhdon dominimi i Muhamet Ramadanit, dje fitoi medaljen e artë në Stamboll
12:49 | 13 Qershor 2021

Muhamet Ramadani vazhdon ta dominojë Kampionatin Ballkanik U20 në atletikë.

Atleti mitrovicas fitoi dje medaljen e artë në hedhjen e gjylës 6 kg në Ballkanikun, i cili po mbahet në Stamboll.

Përkundër një lëndimi të pësuar para dy ditësh, Ramadani doli i pari me rezultati 19.02 metra./FrontOnline/

Kush janë parakushtet efektivitetit dhe efiçiencës?

Të tjera