Lajme

Valon Maloku tregon si hyri policia në “It’s my home”: Erdhën 6 herë

Valon Maloku tregon si hyri policia në “It’s my home”: Erdhën 6 herë
21:08 | 26 Shtator 2022

Derjtuesi i telvizionit “First Chanel”, Valon Maloku, që transmeton “It’s my home” ka qenë i ftuar në Pressing të T7. Ai ka treguar se si hyri policia në shtëpinë e këtij reality show.

“Në momentin që janë bërë ato thirrje, Policia vjen e shqyrton rastin, i merr në pyetje njerëzit që kanë qenë të përfshirë në atë rast, i ka marrë deklaratat, në konsultim me prokuror thotë nuk ka bazë për me hapë rast. Vijnë 6 herë, se presioni ka qenë aq i madh, derisa dorëzohet prokurori, po flas me fjalë aty çka kam ni se skam fol me prokurorin, thotë duhet me hapë ni rast edhe pse deklarata e vajzës ka qenë që unë kam bo lojë, nuk kam qenë e lëndume as e goditne por veç e gjujtne”, tha ai.

Emisioni drejtpërdrejt KËTU.

Me rastin e Black Friday, 28 Nëntorit dhe 32 vjetorin e kompanisë, Petrol Company me çmime marramendëse në derivate dhe…

Të tjera