[wp-story]

Kronika

Vajza nga Kosova përfundon me lëndime të rënda në spitalin e Shkupit

Vajza nga Kosova përfundon me lëndime të rënda në spitalin e Shkupit
12:05 | 25 Shtator 2019

Pasditen e së mërkurës në autostradën Tetovë-Shkup ka ndodhur një vetaksident ku si pasojë e tij një 29-vjeçare ka marrë lëndime trupore

Një 32-vjeçar me inicialet V.H. ka humbur kontrollin mbi veturën e tij dhe ka goditur gardhin mbrojtës të autostradës.

Si pasojë e goditjes, 29-vjeçarja me inicialet F.A. e cila ishte në veturë ka pësuar lëndime trupore. Ajo është dërguar në spital për trajtim mjekësor.

Njësitet policore kanë dalë në vendin e ngjarjes.

“Graniti” hap showroom-in e dytë në Prishtinë (VIDEO)

Të tjera