Bota/Rajoni

Vajza kishte dy javë që kishte vdekur, nëna priste që të ringjallej, ishin ndjekës të sektit “Jehovaj”

Vajza kishte dy javë që kishte vdekur, nëna priste që të ringjallej, ishin ndjekës të sektit “Jehovaj”
22:11 | 02 Korrik 2020

Detaje tronditëse janë zbuluar nga ngjarja e rëndë që është në Tiranë ditën e sotme ku nënë dhe bijë janë gjetur të vdekura në banesë, teksa vajza tjetër është në gjendje të rëndë.

Sipas burimeve bëhet me dije se ato ishin ndjekëse të sektit “Jehovaj” dhe vajza kishte dy javë që kishte vdekur, ndërsa nëna priste ringjalljen e saj.

Gjenden pa jetë në banesë nënë e bijë në Tiranë, dyshohet për vetëvrasje

Prince Coffee House tani edhe në Vjenë të Austrisë

Të tjera