Vip

Vajza e Tom Cruise dhe Katie Holmes, po shndërrohet në një bukuroshe të vërtetë – FOTO

Vajza e Tom Cruise dhe Katie Holmes, po shndërrohet në një bukuroshe të vërtetë – FOTO
13:03 | 21 Korrik 2021

Aktorja Katie Holmes dhe aktori Tom Cruise 15 vite më par u bënë prindër të vajzës Suri, e cila po rritet përpara publikut gjatë gjithë kohës.

Ajo jeton në Nju Jork me nënën e saj, dhe si çdo adoleshente, ajo e kalon kohën e saj të lirë me miqtë, transmeton FrontOnline.

Paparacët e fotografuan atë duke lënë një librari me shoqen e saj dhe ajo që të gjithë vunë re ishte se ajo ishte rritur shumë dhe se i ngjante në mënyrë të parezistueshme nënës së saj.

Gjithashtu, mediat e huaja kanë deklaruar në mënyrë të përsëritur se babai i saj Tom nuk e ka parë atë për 10 vjet. Si do që të jetë, ajo dalëngadalë po shndërrohet në një bukuroshe të vërtetë./FrontOnline/

 

Natën e Kurban Bajramit Petrol Company shpërndan 40 pako ushqimore për fëmijët jetim në Kosovë

Të tjera