Gjuha:
×
 • Kronika
 • Kronika

  Vajza e mitur e bën nënën për spital

  FrontOnline
  2 vite më parë

  Një ngjarje e rëndë ka ndodhur dje në Mitrovicën e Veriut.

  Një grua ka raportuar në Policinë e Kosovës se është sulmuar fizikisht nga vajza e saj e mitur, raporton Gazeta Express.

  “Mitrovica e Veriut 17.11.2020 – 14:00. Viktima f/k ka informuar se është sulmuar fizikisht nga e bija e saj e dyshuara f/k (e mitur). Viktima ka pranuar tretman mjekësor”, ka bërë të ditur policia në raportin 24-orësh.

  Me vendim të prokurorit, pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti ka shkuar në procedurë të rregullt.

  KEDS e KESCO, përmes aktiviteteve të shumta, i bashkohen fushatës kundër Dhunës me Bazë Gjinore
  Nga Rubrika
  Kronika26 Mars 2023
  Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh ka dhënë sërish detaje lidhur me zjarrin që përfshiu qendrën tregtare ELKOS Center në Pejë....
  Kronika26 Mars 2023
  Një person dyshohet se ia ka vënë flakën shtëpisë së vet në fshatin Raushiq të Pejës, të shtunën rreth orës 22. Sipas...
  Kronika26 Mars 2023
  Arrestohet një person në Mitrovicë, po bartte 21 emigrantë në veturëNjë person është arrestuar të shtunën rreth orës 1 e 20, në...
  Të tjera
  Lajme26 Mars 2023
  Të dielën e ardhshme në Prishtinë do të mbahet një marsh, duke kërkuar drejtësi për krerët e UÇK-së që janë në Hagë....
  Lajme26 Mars 2023
  Është vetëm një nxënës që ndjek mësimet në klasën e parë të Shkollës Fillore “Rilindja” në fshatin Keqekollë të Komunës së Prishtinës....
  Vip26 Mars 2023
  Familjarët e Kristit kanë reaguar të revoltuar pasi Lorenci pranoi se ai dhe Keisi kanë pasur një romancë jashtë “Big Brother VIP”....
  Tenderët26 Mars 2023
  Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit ndau gjysmë milion euro për restarurimin e objektit të ish-gjimnazit të Ferizajt, “Ismail Qemali’. Objekti, i...
  Vip26 Mars 2023
  Janë për dy vite që nga ikja nga kjo botë e humoristit të njohur, Rasim Thaçi-Cima. Cima, u mund nga COVID 19-të,...
  Lajme26 Mars 2023
  Ish kryenegociatorja e dialogut, Edita Tahiri, ka thënë se Kurti ka ardhur në pushtet duke përmendu bashkimi kombëtar, ndërsa tani po e...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.