[wp-story]

Kronika

Vajza e gruas së zhdukur nga Prishtina kërkon ndihmë për ta gjetur nënës e saj

Vajza e gruas së zhdukur nga Prishtina kërkon ndihmë për ta gjetur nënës e saj
12:05 | 20 Qershor 2020

Qytetarja Flora Dujaka ka humbur gjatë ditës së djeshme rreth orës 14:00 në lagjen “Bregu i diellit”.

Luten të gjithë ata persona që mund ta kenë parë këtë grua, të thërrasin në numrin e telefonit 045284727.

Vajza e saj ka thënë detaje duke thënë se nëna e saj tash e 5 vite vuan nga Alzhajmeri.

“Ne foto eshte nana ime,Florie Dujaka nga Gjakova.
Nana ime vuan nga semundja e alzhiemerit tash e 5 vite,ajo ka humbur dje me daten 19.06.2020ne lagjen Bregu i Diellit ne Prishtine, rreth ores 14:00. Ajo te veshur ka nje pal pantolla te zeza dhe xhamper ngjyr gjelbert.
Ju lutem nese dikush e sheh ta ndaloni dhe nese keni mundesi te me kontaktoni ne nr 044-838-939”, ka shkruar ajo.

“Petrol Company” ul çmimet për 15 %. Ja sa kushton një litër naftë

Të tjera