[wp-story]

Bota/Rajoni

Ulen rastet e infektimit me Covid-19 në Shqipëri, vetëm 50 raste në 24 orë

Ulen rastet e infektimit me Covid-19 në Shqipëri, vetëm 50 raste në 24 orë
09:49 | 17 Qershor 2020

Kanë shënuar rënie të lehtë rastet e infektimit me Covid-19 në Shqipëri.

Në 24 orët e fundit janë shënuar vetëm 50 raste, njofton Top-Channel

Bonus dhe Premium Kartela të cilat po i ofron Petrol Company, kartelat më të kërkuara nga klientët

Të tjera