[wp-story]

Bota/Rajoni

U përdhunua në Greqi, vret veten 18-vjeçarja (FOTO)

U përdhunua në Greqi, vret veten 18-vjeçarja (FOTO)
13:37 | 11 Janar 2020

Një nënë në Britani ka treguar sesi vajza e saj vrau veten disa muaj pasi u përdhunua në Greqi, teksa ishte me pushime.

Julie Crowe, 18 vjeçe, u drogua dhe u përdhunua në një klub, në ishullin e Zakynthos, ndërsa ishte jashtë me një grup miqsh, më 18 gusht.

Asaj iu dha një pilulë, më pas u përdhunua. Kjo e çoi të renë në vendimin drastik.

“Petrol Company” në natën e “Kurban Bajramit” e bën me shtëpi të re familjen nga Skenderaj

Të tjera