[wp-story]

Bota/Rajoni

U përdhunua në Greqi, vret veten 18-vjeçarja

U përdhunua në Greqi, vret veten 18-vjeçarja
18:57 | 11 Janar 2020

Një nënë në Britani ka treguar sesi vajza e saj vrau veten, disa muaj pasi u përdhunua në Greqi, teksa ishte në pushime.

Julie Crowe, 18-vjeçare, u drogua dhe u përdhunua në një klub, në ishullin e Zakynthos.

Ngjarja kishte ndodhur teksa ajo ishte jashtë me një grup miqsh, më 18 gusht 2019.

Asaj iu dha një pilulë, e më pas u përdhunua. Kjo e çoi të renë në vendimin drastik.

Familja e saj ka treguar se ajo i ka kaluar muajt e fundit të jetës në vuajtje të madhe.

Super zbritje në “Petrol Company”

Të tjera