Gjuha:
×
 • Vip
 • Vip

  “U ndal lidhja, thirre Alaudinin edhe një herë”, Vedati e “mashtron” Brunon në Prime (VIDEO)

  FrontOnline
  2 muaj më parë

  Vedati tanimë njihet si person me energji pozitive dhe me humorin e tij që i bën të qesh banorët.

  Edhe këtë Prime ai nuk heshti.

  Në momentin që Brunos iu dha fjala për një diskutim, ai i tha: U ndal lidhja, thirre Alaudinin edhe një herë!” e kjo fjali e tij shkaktoi të qeshura te banorët, madje Brunoja e mori seriozisht çka e bëri edhe më interesante situatën.

  Menaxho shpenzimet dhe fito zbritje me aplikacionin e Petrol Company
  Nga Rubrika
  Vip31 Mars 2023
  Këngëtari nga Shkodra, Luizi gjatë qëndrimit të tij në “BBVA”, po merr gjithmonë vëmendje. Së fundi duke e kënduar këngën “Thrret Prizreni...
  Vip31 Mars 2023
  Dafina Zeqiri është një nga divat e muzikës shqiptare që padyshim sjell shumë hite e ndër vite nuk e ka humbur aspak...
  Vip31 Mars 2023
  I ftuar sot në “Wake Up”, Bledi Mane u shpreh se banorët që e meritojnë vërtet finale janë padiskutim Olta dhe Luizi,...
  Të tjera
  Vip31 Mars 2023
  I ftuar sot në “Wake Up”, Bledi Mane u shpreh se banorët që e meritojnë vërtet finale janë padiskutim Olta dhe Luizi,...
  Lajme31 Mars 2023
  Më 18 mars të këtij viti kryeministri i Kosovës, Albin Kurti dhe presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq u takuan në Ohër. Ata...
  Lajme31 Mars 2023
  Bordi i Zyrës së Rregullatorit për Energji ka miratuar dje tarifat e reja të energjisë elektrike, që do të jenë më të...
  Lajme31 Mars 2023
  Lidhja Demokratike e Kosovës do të mbajë sot konferencë për media. Sipas njoftimit zyrtar nga kjo parti, konferenca nis në orën 12:30...
  Lajme31 Mars 2023
  11:00Lëvizja FOL prezanton gjetjet nga monitorimi i publikimit të vendimeve nga gjykatat e Kosovës për vitin 2022. Me këtë rast do të...
  Lajme31 Mars 2023
  Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se të premten do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. IHK...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.