Kronika

U martuan të mitur, pas dy vjetësh burri nga Malisheva ia merr vajzën gruas

U martuan të mitur, pas dy vjetësh burri nga Malisheva ia merr vajzën gruas
10:50 | 30 Korrik 2020

Një grua ka raportuar në polici se burri i saj, me të cilin u martua para moshës 16 vjeçare, ia ka marrë vajzën e tyre.

Kjo ndodhi pas dy vjetësh martesë.

Policia thotë se për këtë rast është njoftuar prokurori dhe mbetet nën hetime.

Auto Mita me një mundësi të mirë për bizneset – për çdo veturë të re, SERVISI FALAS deri në 100…

Të tjera