[wp-story]

Lajme

U godit nga vetura në magjistralen Prishtinë – Mitrovicë, vdes 29 vjeçarja

U godit nga vetura në magjistralen Prishtinë – Mitrovicë, vdes 29 vjeçarja
19:05 | 20 Janar 2021

Një 29-vjeçare nuk ka mundur t`u bëjë ballë plagëve sot.

Ajo vdiq si pasojë e goditjes që mori nga një veturë në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë, saktësisht në fshatin Mazgit.

Lajmin për Front Online e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

“Rreth orës 18:00, nga ekipi mjekësor i Emërgjencës së QKUK-së, jemi njoftuar se këmbësorja Sh.J , 29 vjeç, nuk ka arritë të përballoj plagët e pësuara në aksident dhe e njëjta ka ndërruar jetë. Aktualisht hetuesit e njësitit të trafikut rrugor kanë nisë një hetim për sqarimin e të gjitha rrethanave që lidhen me rastin”, tha Ahmeti për Front Online.

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera