×
 • Kronika
 • Kronika

  U gjet e mbytur në bregdetin e Durrësit, policia identifikon viktimën

  FrontOnline
  03 Nëntor 2019

  Një trupi i pajetë është gjetur i mbytur në det në zonën e Durrësit.

  Trupi i pajetë është pikasur në afërsi të vendit të quajtur si Pista Kosova në plazhin e Durrësit.

  Disa orë pas gjetjes, Policia tha se ka identifikuar trupin e pajetë të gruas. Sipas policisë, viktima A. Sh .44 vjeçe, banuese në Shijak. Policia thotë se gruaja vuante nga probleme depresive.

  Policia kufitare bëri të mundur nxjerrjen e trupit dhe dërgimin për në morgun e spitalit ku u kryen procedurat e rastit.

  Nga të dhënat e para, nuk janë konstatuar shenja dhune./Front Online/

  KEDS njofton për ndërprerje të rrymës për shkak të punimeve
  Nga Rubrika
  Kronika05 Dhjetor 2023
  Policia e Kosovës në Kamenicë, sot rreth orës 11:40 ka pranuar informacion për një rast të dhunës në familje në Koretin. Zyrtarët...
  Kronika05 Dhjetor 2023
  Katër persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në rrugën Ferizaj-Shtërpcë, konkretisht në fshatin Bajnicë të Kaçanikut. Lajmin...
  Kronika05 Dhjetor 2023
  Policia e Kosovës ka bastisur sot në Gjilan një shtëpi dhe një lokal në tregun e gjelbër për shkak të dyshimit se...
  Të tjera
  Lajme05 Dhjetor 2023
  Presidentja Vjosa Osmani ka takuar Mbretin dhe Mbretreshën e Lesotos në Dubai në kuadër të Konferencës së Kombeve të Bashkuara për Ndryshimet...
  Lajme05 Dhjetor 2023
  Zëvendëskryeministrja dhe ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Donika Gërvalla Schwarz ka pritur në takim delegacionin nga Asambleja Parlamentare e Këshillit...
  Lajme05 Dhjetor 2023
  Me 29 nentor ishte paraparë që të përfundonte konkursi për kryeshef ekzekutivë të ndërrmarjes “Trepca”, por i njëjti nga menaxhmenti është shtyer...
  Lajme05 Dhjetor 2023
  Komandanti i KFOR-it, Ozkan Utulas, tha se trupat e NATO-s kanë marrë masa të nevojshme për t’iu përgjigjur çdo lloje dhune të...
  Lajme05 Dhjetor 2023
  Ministrja e Jashtme gjermane, Annalena Baerbock, dhe homologia e saj sllovene, Tanja Fajon, duan të promovojnë integrimin e shpejtë të Ballkanit Perëndimor...
  Lajme05 Dhjetor 2023
  Kryetari i Komunës së Preshevës, Shqiprim Arifi, ka kërkuar dorëheqjen e ministres së Arsimit Arbërie Nagavci për shkak të rezultatit të dobët...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.