Kronika

U gjet e mbytur në bregdetin e Durrësit, policia identifikon viktimën

U gjet e mbytur në bregdetin e Durrësit, policia identifikon viktimën
15:54 | 03 Nëntor 2019

Një trupi i pajetë është gjetur i mbytur në det në zonën e Durrësit.

Trupi i pajetë është pikasur në afërsi të vendit të quajtur si Pista Kosova në plazhin e Durrësit.

Disa orë pas gjetjes, Policia tha se ka identifikuar trupin e pajetë të gruas. Sipas policisë, viktima A. Sh .44 vjeçe, banuese në Shijak. Policia thotë se gruaja vuante nga probleme depresive.

Policia kufitare bëri të mundur nxjerrjen e trupit dhe dërgimin për në morgun e spitalit ku u kryen procedurat e rastit.

Nga të dhënat e para, nuk janë konstatuar shenja dhune./Front Online/

“Petrol Company” në natën e “Kurban Bajramit” e bën me shtëpi të re familjen nga Skenderaj

Të tjera