[wp-story]

Lajme

Trupi i pajetë i azilkërkuesit largohet nga vendi i ngjarjes, dërgohet për obduksion

Trupi i pajetë i azilkërkuesit largohet nga vendi i ngjarjes, dërgohet për obduksion
12:09 | 26 Shkurt 2021

Në orët e para të mëngjesit është gjetur një person i vdekur (shtetas i huaj) brenda një shtëpie të pabanuar në lagjen Ulpiana.

Tashmë trupi i pajetë i tij është nxjerrë nga shtëpia dhe është dërguar për obduksion.

Policia e mori informacionin për këtë rast në orët e para të mëngjesit të sotëm./Front Online/

Lexo edhe:

 

Azilkërkuesi dyshohet se vdiq nga therja me thikë dhe jo zjarri

 

Petrol Company në muajin e shenjtë të Ramazanit, dhuron pako ushqimore per familjet nevojtare në qytetin e Vitisë

Të tjera