[wp-story]

Bota/Rajoni

Tronditet Tirana: 33-vjeçari hidhet nga kati i 12-të, gjen vdekjen e menjëhershme

Tronditet Tirana: 33-vjeçari hidhet nga kati i 12-të, gjen vdekjen e menjëhershme
08:39 | 16 Janar 2020

Rreth orës 06:58 në rrugën e “Shefqet Musarai”, dyshohet se në kushte të rënduara psikologjike, është vetëhedhur nga kati i 12-të i pjesës së brendëshme të një pallati shtetasi A. R.,33 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera