Sport

Tri ndeshje sot në Superligën e Kosovës, por kompania e basteve lanson kuota për vetëm njëren prej tyre

Tri ndeshje sot në Superligën e Kosovës, por kompania e basteve lanson kuota për vetëm njëren prej tyre
10:32 | 01 Tetor 2022

Java e nëntë në Superligën e Kosovës do të vazhdojë këtë fundjavë me shumë sfida interesante.

Sot luhen tri ndeshje, teksa të dielën dy sosh, shkruan FrontOnline.

Tri ndeshjet që luhen sot janë Drita – Drenica, Llapi – Malisheva dhe Dukagjini – Ferizaj.

Java e nëntë në Superligën e Kosovës nis sot me tri super-ndeshje

Kompania e basteve, “bet365” ka publikuar kuotat vetëm për ndeshjen Drita – Drenica.

Drita konsiderohet favorite me 1.30, barazimi vlen 4.33, kurse fitorja e drenicasve me 8.50.

Kurse, të dielën luhen dy ndeshjet Prishtina – Trepça ’89 dhe kryendeshja Ballkani – Gjilani.

Pesë ndeshjet në fjalë nisin nga ora 13:00./FrontOnline/

Huqja e madhe e FFK-së, ngatërron ndeshjet e javës së nëntë në Superligë dhe orarin e tyre

Auto Mita me një mundësi të mirë për bizneset – për çdo veturë të re, SERVISI FALAS deri në 100…

Të tjera