[wp-story]

Kronika

Tre persona sulmojnë zyrtarët policorë në Podujevë

Tre persona sulmojnë zyrtarët policorë në Podujevë
13:23 | 31 Korrik 2020

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Podujevë, meqenëse i njëjti bashkë me dy persona të tjerë që gjenden në arrati i kanë sulmuar zyrtarët policorë, raporton Express.

I dyshuari pas intervistimit me urdhër të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

“Rr. Zahir Pajaziti, Podujevë 29.07.2020 – 20:40. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar i cili së bashku me dy të dyshuar tjerë të panjohur që gjenden në arrati i kanë sulmuar dhe kanosur zyrtarët policorë të cilët kanë qenë në kryerje të detyrës. I dyshuari pas intervistimit me urdhër të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt”, njofton Policia.

Super zbritje në “Petrol Company”

Të tjera