Kronika

Tre persona lëndohen rëndë pas një aksidenti në fshatin Arllat

Tre persona lëndohen rëndë pas një aksidenti në fshatin Arllat
08:56 | 24 Nëntor 2021

Tre persona kanë pësuar lëndime të rënda trupore pas një aksidenti që ka ndodhur në fshatin Arllat, rruga Nacionale.

Policia njofton se aksidenti ka ndodhur mes dy mjeteve motorike me targa vendore, dhe si pasojë është lënduar drejtuesi i njërit mjet dhe dy viktimat meshkuj kosovarë.

Të lënduarit janë duke marrë tretman mjekësorë në QKUK, Prishtinë. Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit. Rasti vazhdon të hetohet.

Prince Caffe pjesëmarrës në panairin DUBAI EXPO 2021

Të tjera