×
 • Sport
 • Sport

  Trajneri boshnjak i Prishtinës reagon pas barazimit me Dukagjinin

  FrontOnline
  19 Nëntor 2021

  Ibrakoviq në barazimin prej 1:1 me Dukagjinin, ka pritur me shumë nga ekipi i tij pas rasteve në pjesën e parë, përcjell FrontOnline.

  ‘Ndeshja ishte me episode interesante dhe ishte mëkat që nuk shënuam golm ku në pjesën e parë ishim shumë me të mirë, ndërsa në të dytën mysafirët ishin me të rrezkishëm në kundërsulme.

  Nuk jam i kënaqur me këtë pikë, pasi kemi treguar shumë nga loja dhe duhet të punojmë me shumë për xhirot e radhës. Ambiciet e klubit dihen se çfarë janë dhe para na pret një punë shumë e madhe”, tha Ibrakoviq për “Artsport”./FrontOnline/

  Kredi me afat rekord të shqyrtimit dhe aprovimit
  Nga Rubrika
  Sport13 Korrik 2024
  Talenti i Spanjës, Lakime Yamal i ka dhënë merita të mëdha bashkëlojtarit të tij te kombëtarja, Rodri, të cilin e ka cilësuar...
  Sport13 Korrik 2024
  Anglia do të synojë të bëjë edhe më shumë histori të dielën, kur do të ballafaqohet me Spanjën në finale të Kampionatit...
  Sport13 Korrik 2024
  Ylli botëror Cristiano Ronaldo po shijon pushimet me familjen pas angazhimeve në Euro 2024. Ai ka postuar disa video dhe foto në...
  Të tjera
  Bota/Rajoni13 Korrik 2024
  Një depo nafte është përshirë nga zjarri në rajonin juglindor rus të Rostovit, pas një sulmi ukrainas me dronë mëngjesin e 13...
  Lajme13 Korrik 2024
  Kryetari aktual i Bujanocit, Nagip Arifi edhe pas mbajtës së zgjedhjeve të 3 qershorit, thotë se nuk janë mundësitë që shqiptarëve t’iu...
  Kronika13 Korrik 2024
  Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur dje në fshatin Popolan të Suharekës. I dyshuari është dërguar në mbajtje, ndërsa viktima në...
  Lajme13 Korrik 2024
  Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, vizitoi për ngushëllime sot familjen Dehari në fshatin Sllupçan të Kumanovës. I shoqëruar nga ministra...
  Bota/Rajoni13 Korrik 2024
  Presidenti ukrainas, Volodymyr Zelenskyy, u takua me kryeministrin e ri britanik Keir Starmer javën e kaluar në samitin e NATO-s në Uashington,...
  Lajme13 Korrik 2024
  Shtetet e Bashkuara thanë se Rusia po kërkon të shfrytëzojë tensionet ndëretnike në rajonin e Ballkanit Perëndimor, me qëllim që të krijojë...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.