Bota/Rajoni

Tragjedia që tronditi shqiptarët/Dalin pamjet brenda shtëpisë së horrorit në Kombinat

Tragjedia që tronditi shqiptarët/Dalin pamjet brenda shtëpisë së horrorit në Kombinat
20:05 | 06 Korrik 2020

Tragjedia që ndodhi ditë më parë në Tiranë, e njohur tashmë si Tragjedia e Kombinatit, është një nga ngjarjet që ka pushtuar mediat shqiptare.

Çdo gjë ngjanë në filmat horror, derisa e pabesueshme mbetet ende kjo “enigmë” dhe mënyra e jetës së kësaj familjeje.

Nënë e bijë të cilat u vetflijuan, derisa ka shpëtuar një tjetër vajzë brenda kësaj familjeje që besonte në ringjallje.

Klan TV sjellë pamje brenda banesës ku ato kanë jetuar, derisa shpaloset edhe historia e tmerrshme e tyre.

 

Auto Mita me një mundësi të mirë për bizneset – për çdo veturë të re, SERVISI FALAS deri në 100…

Të tjera