Bota/Rajoni

Tiranë/ Makina merr flakë në ecje, detajet e para

Tiranë/ Makina merr flakë në ecje, detajet e para
21:49 | 27 Qershor 2020

Sot rreth orës 19:25, në rrugën e “Dajtit” ka marrë flakë në ecje dhe është djegur plotësisht, një makinë me drejtues shtetasin E.H.

Fatmirësisht policia lajmëron se ka patur vetëm dëme materiale.

Sherbimet e zjarrfikses ndodhen në vendngjarje, të cilat bënë të mundur fikjen e zjarrit.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes ku paraprakisht dyshohet se është ngjarje aksidentale.

KEDS zë 156 persona duke e vjedhur energjinë elektrike për një javë

Të tjera