Bota/Rajoni

Tiranë/ Konflikt në familje, burri godet me mjet të fortë në shpatull bashkëshorten

Tiranë/ Konflikt në familje, burri godet me mjet të fortë në shpatull bashkëshorten
23:23 | 25 Korrik 2020

Në orët e vona të mbrëmjes së sotme policia ka shoqëruar në Komisariat një 56-vjeçar, i cili gjatë një konflikti për motive të dobëta ka goditur me një mjet të fortë bashkëshorten e tij.

Shtetasi, F.K. ka goditur me mjet të fortë në shpatull bashkëshorten, duke e dëmtuar lehtë,pa probleme për jetën.

Policia po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 25.07.2020, rreth orës 22:00, në Bathore, gjatë një konflikti për motive të dobëta shtetasi F.K., ka goditur me një mjet të fortë në shpatull bashkëshorten e tij duke e dëmtuar lehtë, pa probleme për jetën.

Shtetasi F.K., 56 vjeç, u shoqerua në Komisariatin e Policisë Nr.5, për veprime të metejshme.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë vijojnë puna për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera