×
 • Sport
 • Sport

  Thiago Alcantara mbërrin në qendrën stërvitore të Barcelonës

  FrontOnline
  10 Korrik 2024

  Thiago Alcantara dy ditë më herët njoftoi pensionimin nga futbolli.

  33-vjecari vendosi të varë këpucët, i cili nga shumëkush u cilësua si magjik me topin.

  Nuk e diskutoi fare të ardhmen, megjithatë ish-mesfushori spanjoll u pa sot teksa mbërriti në qendrën stërvitore të Barcelonës në mëngjes.

  Raportohet se ai mund t’i bashkohet stafit teknik të Hansi Flick te katalonasit.

  Thiago Alcantara kaloi një periudhë fantastike si lojtar te Barcelona.

  Apliko online për kredi në IBAS, përfito subvencionim nga Qeveria
  Nga Rubrika
  Sport13 Korrik 2024
  Kombëtarja e Anglisë dhe ajo e Spanjës do të luajnë të dielën mbrëma në Berlin finalen e madhe të Kampionatit Evropian “Gjermani...
  Sport13 Korrik 2024
  Talenti i Spanjës, Lakime Yamal i ka dhënë merita të mëdha bashkëlojtarit të tij te kombëtarja, Rodri, të cilin e ka cilësuar...
  Sport13 Korrik 2024
  Anglia do të synojë të bëjë edhe më shumë histori të dielën, kur do të ballafaqohet me Spanjën në finale të Kampionatit...
  Të tjera
  Lajme13 Korrik 2024
  Drejtori i Përgjithshëm i Shërbimit Korrektues i Kosovës (ShKK), Ismail Dibrani, ka thënë se dy të arratisurit nga burgu, Faton Hajrizi dhe...
  Lajme13 Korrik 2024
  Shumica e pagave në Kosovë e sidomos ato të punëtorëve të sektorit publik, nuk e arrijnë vlerën e një page për të...
  Lajme13 Korrik 2024
  Rrjeti i Grave të Kosovës (RrGK) ka reaguar ndaj Ligjit të ri për Komisionin e Pavarur të Mediave (KPM), të miratuar të...
  Bota/Rajoni13 Korrik 2024
  Zjarret janë ende aktive në malin Serta në Negotinë si dhe në Shtip në malin Ograzhden pranë kufirit bullgar. Ndërhyrjet si nga...
  Bota/Rajoni13 Korrik 2024
  SPAK ka lëshuar disa urdhërarreste me vendim gjykate për inceneratorin e Tiranës. Operacioni për ekzekutimin e urdhërarresteve u krye nga agjentët e...
  Lajme13 Korrik 2024
  Kosova si shteti më i ri evropian krenohej me popullsinë më të re. Mirëpo kjo popullsi ka nisur të plaket. Dhe Kosova...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.