Lajme

Therje me thikë në qendër të Prishtinës, i dyshuari ka ikur nga vendi i ngjarjes

Therje me thikë në qendër të Prishtinës, i dyshuari ka ikur nga vendi i ngjarjes
22:09 | 16 Qershor 2021

Në qendër të Prishtinës ka ndodhur një therje me thikë, raporton Front Online.

Ngjarja ka ndodhur në pjesën e njohur “Kafet e Rakisë”.

Një mashkull ka goditur një mashkull tjetër. I dyshuari ka ikur nga vendi i ngjarjes dhe tashmë policia është në vendin e ngjarjes për të hetuar rastin.

Front Online ka kontaktuar Policinë, por deri në botimin e këtij artikulli nuk kanë kthyer përgjigje.

FrontOnline do iu mbaj të informuar rreth këtij rasti./Front Online/

Kush ështe kosovari THE VICTOR që synon tregun e jashtëm? (video)

Të tjera