[wp-story]

Kronika

Theret një 17 vjeçar në Prizren

Theret një 17 vjeçar në Prizren
17:40 | 22 Shkurt 2021

Një 17-vjeçar është therur me thikë sot në Prizren. Rasti ka ndodhur në lagjen “Bajram Curri”, në afërsi të vendit ku para një muaji u ther për vdekje nxënësi i Mjekësisë.

Lajmin e ka konfirmuar Policia e Kosovës, teksa thonë se viktima ka plagë të lehta.

“Viktima i lindur ne vitin 2003, ka lëndim të lehtë trupor (therje me thike ), nga një person ende i panjohur për policinë. Viktima, pas trajtimit mjekësor po intervistohet në stacionin policor në Prizren”, ka konfirmuar policia.

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera