[wp-story]

Kronika

Theret me thikë një person në Shtime

Theret me thikë një person në Shtime
08:15 | 10 Janar 2021

Është therur me thikë një person në Shtime.

Siç njofton PK, viktima është mjekuar fillimisht në QKMF-në e Shtimes dhe më pas është dërguar për trajtim të mëtutjeshëm.

Rasti ka ndodhur dje rreth orës 18:00

“Raportohet se i dyshuari mashkull kosovar, i moshës së mitur ka sulmuar me një mjet të mprehtë viktimën mashkull kosovar, me ç’ rast ka pësuar lëndime trupore .Viktima ka pranuar tretman mjekësor në QKMF Shtime dhe më pas është dërguar për trajtim të mëtutjeshëm”, thuhet në raport.

Bonus dhe Premium Kartela të cilat po i ofron Petrol Company, kartelat më të kërkuara nga klientët

Të tjera