[wp-story]

Kronika

Theret me thikë një person në Hajvali

Theret me thikë një person në Hajvali
11:20 | 28 Nëntor 2020

Një person është therur me thikë dje në Hajvali dhe është dërguar menjëherë për tretman mjekësor.

Sipas Policisë, ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 11:00, ndërsa personi që e ka therur me thikë ka ikur nga vendi i ngjarjes.

“Viktima mashkull kosovar raporton se në Hajvali është therur me thikë nga i dyshuari mashkull kosovar i cili ka ikur nga vendi i ngjarjes. Viktima është dërguar për tretman mjekësor”, thuhet në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës./FrontOnline/

“Graniti” hap showroom-in e dytë në Prishtinë (VIDEO)

Të tjera