×
 • Vip
 • Vip

  The Rock: “Dua të jem Bond i ri dhe të vazhdoj traditën e familjes”

  FrontOnline
  17 Nëntor 2021

  Pas më shumë se 15 vitesh si interpretues i agjentit 007, aktori Daniel Craig (53) ka vendosur që dikush do ta marrë atë rol në vazhdimet e ardhshme. Dwayne ‘The Rock’ Johnson beson se ai duhet të bëhet një agjent sekret në mënyrë që të vazhdojë traditën familjare dhe lidhjen me ekskluzivitetin.

  Gjyshi i Dwayne, Peter Maivia, u shfaq në një rol të vogël në vitin 1967 në filmin e Bond ‘You Only Live Twice’ kur Sean Connery mishëroi Bond.

  “ Po, gjyshi im ishte një horr në film. Kjo është shumë e bukur për mua”, tha Johnson dhe vazhdoi: “Do të doja ta ndiqja dhe të isha Bondi i radhës. Unë nuk dua të jem një horr, por Bond”.

  Producentja e filmit Barbara Broccoli, e cila ‘mban’ ekskluzivitetin me gjysmëvëllain Michael G. Wilson dhe babain, producentin Cubby Broccoli, ka konfirmuar se Bond do të mbetet mashkull.

  “Mund të jetë çdo ‘ngjyrë’, por do të jetë mashkull. Unë besoj se duhet të krijojmë role të reja për gratë, gra të forta. Unë nuk jam saktësisht i interesuar që një grua të luajë një rol mashkullor. Femrat janë shumë më interesante se kaq”, tha Barbara për mediat e huaja vitin e kaluar./FrontOnline/

   

  Si të kurseni mbi 350 kilovatë/orë në muaj me një investim të thjeshtë, tregon Idriz Ferati, drejtor i Auditimit në…
  Nga Rubrika
  Vip13 Korrik 2024
  Këngëtarja e njohur kosovare, Dhurata Dora, do të shkëlqejë këtë të diel në festivalin e madh të muzikës që mbahet në Rumani...
  Vip13 Korrik 2024
  Dua Lipa dukej e pabesueshme, teksa hyri në skenë në NOS Alive’24 në Portugali të premten, pasi zbuloi se të dy shfaqjet...
  Vip13 Korrik 2024
  Kylie Jenner, e cila do të mbushë 27 vjeç më 10 gusht, ndau lansimin e saj të fundit për linjën e saj...
  Të tjera
  Lajme13 Korrik 2024
  Nënkryetari i Prishtinës, Alban Zogaj, ka bërë të ditur se rruga nga rrethi i vogël i Arbërisë e deri te rrethi i...
  Lajme13 Korrik 2024
  Presidentja e vendit, Vjosa Osmani, ka publikuar listën e plotë të zyrtarëve që i ka takuar gjatë vizitës së saj në Washington...
  Lajme13 Korrik 2024
  Sipas World Population Review, disa vende luftojnë më shumë me divorcin se të tjerët. Këto janë të dhënat për vitin 2022 dhe...
  Lajme13 Korrik 2024
  Shtetet e Bashkuara mirëpritën samitin me rastin e 75-vjetorit të themelimit të NATO-s në kohë të trazuara politike. Ndërkohë që sulmet e...
  Lajme13 Korrik 2024
  Është përfshirë nga zjarri një trafo e rrymës në fshatin Sopijë në Suharekë. “Rreth orës 16:45 në fshatin Sopijë përfshihet nga zjarri...
  Lajme13 Korrik 2024
  Kanë filluar pritjet e mërgimtarëve nëpër pikat kufitare për hyrë në Kosovë. Në pikëkalimin kufitar te Dheu i Bardhë, sipas Qendrës Kombëtare...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.