Lajme

Thaçi vendos fotografinë e varrezave të Jasharajve në Facebook

Thaçi vendos fotografinë e varrezave të Jasharajve në Facebook
17:17 | 12 Korrik 2020

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, ka ndërruar fotografinë e “mbulesës” së profilit të tij në Facebook.

Në të Thaçi ka vendosur foton e varrezave të Jasharajve.

Kreu i shtetit dje ka bërë homazhe tek varrezat në Prekaz, ndërsa sot ka bërë homazhe tek veprimtari i madh i çështjes kombëtare Adem Demaçi.

Ai do të niset nesër pë t’u intervistuar në Hagë.

Prince Caffe: Hape dhe fito preminë kryesore, çdo muaj nga një Fiat 500

Të tjera