Lajme

Thaçi shkruan për vdekjen e kryeprokurorit Selimaj: Humbje e madhe për sistemin e drejtësisë

Thaçi shkruan për vdekjen e kryeprokurorit Selimaj: Humbje e madhe për sistemin e drejtësisë
12:00 | 17 Gusht 2020

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka thënë se vdekja e kryeprokurorit të Prokurorisë Themelore në Gjakovë, Ali Selimaj, ishte një humbje e madhe për sistemin e drejtësisë.

Thaçi në Facebook ka shkruar se Selimaj me përkushtim të lartë i ka shërbyer Republikës së Kosovës.

“Familjes Selimaj, bashkëpunëtorëve dhe miqve të z.Selimaj u shpreh ngushëllimet e mia më të thella”, ka shkruar presidenti.

Si të kurseni mbi 350 kilovatë/orë në muaj me një investim të thjeshtë, tregon Idriz Ferati, drejtor i Auditimit në…

Të tjera