[wp-story]

Lajme

Thaçi shkruan për Shalën e Bajgores: Mikpritja, natyra e bukur dhe ajri i pastër e bëjnë vend të mrekullueshëm

Thaçi shkruan për Shalën e Bajgores: Mikpritja, natyra e bukur dhe ajri i pastër e bëjnë vend të mrekullueshëm
09:06 | 12 Shtator 2020

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka shkruar në profilin e tij në Facebook për rajonin e Shalës së Bajgorës.

Thaçi ka thënë se Shala e Bajgorës është bukuri e papërshkrueshme.

Ky është postimi i tij:

Shala e Bajgorës, bukuri e papërshkrueshme. Mikpritja e shaljanëve 🙏, potenciali i madh turistik, natyra e mrekullueshme dhe ajri i pastër, po e bëjnë atë një zonë tejet atraktive për ta vizituar. HTH 🇽🇰

Petrol Company në muajin e shenjtë të Ramazanit, dhuron pako ushqimore per familjet nevojtare në qytetin e Vitisë

Të tjera