Gjuha:
×
 • Lajme
 • Lajme

  Thaçi: Në Jezercin e UÇK-së me dy ushtarët e FSK-së

  FrontOnline
  3 vite më parë

  Presidenti Hashim Thaçi, është takuar me dy ushtarë të FSK-së, Yll Dalladakun dhe Korab Dautin.

  Në një shkrim të tij në Facebook, Thaçi, ka treguar sukseset e dy të rinjëve kosovarë.

  Si t’i përdorni radiatorët e ngrohjes që të kurseni deri në 25% të faturës së rrymës
  Nga Rubrika
  Lajme20 Mars 2023
  Kryeministri i Kosovës Albin Kurti, është duke zhvilluar takim me ambasadorët në Kosovë në ndërtesën e Qeverisë. Takimi vjen pas zhvillimeve në...
  Lajme20 Mars 2023
  Përfaqësuesi i lartë i BE-së për politikë të jashtme dhe siguri, Josep Borrell, do të raportojë para ministrave të Jashtëm të shteteve...
  Lajme20 Mars 2023
  Kryeministri i vendit, Albin Kurti, sot ka vizituar shkollën Fillore të Mesme të Ulët “Elena Gjika”, vizitë kjo e cila është bërë...
  Të tjera
  Ekonomi20 Mars 2023
  Në KEK kanë theksuar se në periudhën e muajve të këtij dimri, Kosova ka marrë diku rreth 220 mijë megavatë-orë energji elektrike,...
  Lajme20 Mars 2023
  Wolfgang Ischinger, i cili ishte përfaqësues i Bashkimit Evropian në negociatat për statusin e Kosovës, ka folur rreth dakordimit mes kryeministrit të...
  Lajme20 Mars 2023
  Prokurori i Shtetit ka paraqitur kërkesë për caktimin e masës së paraburgimit ndaj personit i cili dyshohet se ia dogji garazhin gazetarit...
  Lajme20 Mars 2023
  Në mbledhjen e ardhshme të Qeverisë së Kosovës, e cila pritet të mbahet më 22 mars apo të mërkurën, Qeveria pritet të...
  Kronika20 Mars 2023
  Një person është therur me thikë në Ferizaj. Policia njofton se rasti ndodhi pas një mosmarrëveshjeje mes dy personave. “Viktima mashkull kosovar...
  Lajme20 Mars 2023
  Oda e Avokatëve të Kosovës njofton për vdekjen e avokatit Orhan Rekathati. Oda e Avokatëve të Kosovës, i shprehë ngushëllimet më të...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.