[wp-story]

Lajme

Thaçi me një video nga kryeqyteti: Prishtina vendi me rininë dhe gjallërinë më unike në rajon

Thaçi me një video nga kryeqyteti: Prishtina vendi me rininë dhe gjallërinë më unike në rajon
10:18 | 16 Shtator 2020

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi mëngjesin e së mërkurës ka publikuar pamje nga Prishtina.

Në videon e publikuar nga Thaçi, është vënë në pah çdo pjesë të kryeqytetit.

Thaçi në mbishkrim të videos ka shkruar se Prishtina ka rinin me energjinë dhe gjallërinë më unike në rajon.

“Prishtina 💙, vendi me rininë, energjinë dhe gjallërinë më unike në rajon. HTH”, ka shkruar Thaçi në ‘facebook’.

 

Prishtina

Prishtina 💙, vendi me rininë, energjinë dhe gjallërinë më unike në rajon. HTH

Δημοσιεύτηκε από Hashim Thaçi στις Τετάρτη, 16 Σεπτεμβρίου 2020

“M Sillosi” S’ka nëvojë për panik, grurë ka me bollëk

Të tjera