Lajme

Thaçi i kujdesshëm me masat, edhe mysafirët i pret me maskë në fytyrë

Thaçi i kujdesshëm me masat, edhe mysafirët i pret me maskë në fytyrë
21:14 | 01 Gusht 2020

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka vendosur ta bartë maskën si masë mbrojtëse ndaj virusit korona.

Ai më as nuk pret mysafir në zyrën e tij pa këtë masë mbrojtëse ndaj COVID-19.

Maska që prej 6 korrikut është obligative për tu mbajtur, e që presidenti i vendit, nuk e respektoi deri para 4-5 ditë.

Atë e vendosi të enjten kur shkoi për të uruar Festën e Bajramit në Bashkësinë Islame të Kosovës.

Me rastin e Black Friday, 28 Nëntorit dhe 32 vjetorin e kompanisë, Petrol Company me çmime marramendëse në derivate dhe…

Të tjera