[wp-story]

Kronika

Tetë persona rrahen mes vete në Prishtinë

Tetë persona rrahen mes vete në Prishtinë
10:05 | 15 Qershor 2020

Janë arrestuar tetë të dyshuar meshkuj kosovarë, pasi të njëjtit janë rrahur mes vete.

Si pasojë e rrahjes të gjithë kanë pësuar lëndime të lehta dhe kanë pranuar tretman mjekësor.

Me urdhër të prokurorit të gjithë të dyshuarit janë dërguar në mbajtje, njofton raporti 24 orësh i policisë.

Kush ështe kosovari THE VICTOR që synon tregun e jashtëm? (video)

Të tjera