[wp-story]

Lajme

Tetë ditë pas vdekjes nuk paraqitet asnjë familjar në spital, trupin ia dërgojnë në obduksion

Tetë ditë pas vdekjes nuk paraqitet asnjë familjar në spital, trupin ia dërgojnë në obduksion
11:14 | 17 Janar 2020

Policia po heton vdekjen e një personi që kishte ndërruar jetë para tetë ditëve në QKUK dhe që nga ajo ditë asnjë dëshmitar apo familjar nuk është lajmëruar për të.

Me vendimin e prokurorit trupi i të ndjerit është dërguar dje në obduksion.

“Më 16.01.2020 është raportuar se trupi i pajetë i viktimës mashkull i cili me 09.01.2020 kishte ndërruar jetë në QKUK, me vendim të prokurorit është dërguar në IML për obduksion, pasi që nga ajo ditë nuk është lajmëruar asnjë dëshmitar-familjar i viktimës”.

 

Petrol Company në muajin e shenjtë të Ramazanit, dhuron pako ushqimore per familjet nevojtare në qytetin e Vitisë

Të tjera